• Kategorie
  • Szukaj
  • Higiena jamy ustnej

Moc drzemiąca w ziołach i ich prozdrowotne właściwości są praktycznie nieograniczone. Korzystasz z nich podczas regularnej, troskliwej pielęgnacji swojej skóry i cery – możesz z ich pomocą profesjonalnie zadbać również o stan oraz zdrowie jamy ustnej.Do higieny jamy ustnej warto podchodzić całkiem poważnie i odpowiedzialnie wybierać produkty do codziennego stosowania. W Witaj Zdrowie znajdziesz wszystkie potrzebne kosmetyki i płyny, które pomogą Ci zadbać o zdrowe zęby, olśniewający uśmiech i świeży oddech. Składy wybieranych przez nas specyfików oparte są o stare, sprawdzone receptury.

Jak dbać o higienę jamy ustnej?

Niezależnie od wybranej metody postępowania czy specyfiku najważniejsza jest regularność. Jedynie sukcesywne stosowanie preparatów wzbogaconych o dobroczynne wyciągi z leczniczych roślin dadzą oczekiwane efekty. Jak dbać o higienę jamy ustnej przy ziołowym wsparciu? Wybieraj zawsze te kosmetyki, które swoim składem i opisem pasują do Twoich potrzeb, oczekiwań czy ewentualnych dolegliwości.Szukając remedium na nadwrażliwe dziąsła, korzystaj z past zawierających ekstrakty z kwiatów czerwonej koniczyny, rumianku, mięty, malwy. Rezygnuj z tych zawierających fluor, dzięki czemu zyskasz doskonały, pielęgnacyjny kosmetyk dla całej rodziny. Chcąc zadbać o zdrowe zęby, kupuj u nas w rewelacyjnych cenach pasty przeciwpróchnicze z wyciągiem z jałowca, nasion żurawiny czy maliny moroszki. W ofercie znajdziesz również pasty typowo wybielające czy odświeżające oddech. Uzupełnieniem najlepszych z nich są skuteczne, łagodne dla podniebienia czy podrażnionych dziąseł ziołowe płyny do płukania i higieny jamy ustnej. Aby zadbać o siebie w pełni, zwróć uwagę na preparaty zawierające w składzie węgiel aktywny. Znany jest głównie jako substancja wybielająca zęby, usuwająca przebarwienia i kamień. Do listy jego właściwości trzeba dodać też działanie antybakteryjne, przeciwzapalne i kojące.

Zioła najlepiej zadbają o zdrowe zęby

Niejednokrotnie byliśmy świadkami osobistych cudów, kiedy zioła pomagały znacznie lepiej zachować zdrowe zęby, niż drogie, czarodziejskie specyfiki.Z tego względu codziennie przyglądamy się wchodzącym na rynek nowym propozycjom, bazującym w stu procentach na roślinnych wyciągach, ekstraktach, aktywnych składnikach, witaminach i minerałach. Nasza oferta jest stale poszerzana, abyś mogła profesjonalnie, a jednocześnie zupełnie bezpiecznie zadbać o zdrowie i higienę jamy ustnej całej swojej rodziny. Znajdziesz u nas pasty do zębów o szczególnych potrzebach, ale i produkty odpowiednie dla najmłodszych, o doskonałych właściwościach oraz zachęcających, owocowych smakach.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny