• Kategorie
  • Szukaj
  • Maści na siniaki

Siniaki, stłuczenia i krwiaki podskórne to nie tylko bolesny, ale również wysoce nieestetyczny problem. Niestety zdarzają się one niezwykle często zarówno u dzieci, dorosłych, jak i seniorów. Istnieje jednak sposób na ich szybkie pozbycie się poprzez stosowanie naszych naturalnych maści na siniaki. Zawierają unikalny i w pełni naturalny skład, dzięki czemu kosmetyki te wykazują silne działanie lecznicze. Warto wiedzieć, że istnieje wiele roślin, które wykazują działanie zmniejszające zasinienie skóry, obrzęki i uszczelniają naczynia krwionośne. Takie są właśnie nasze kosmetyki. To, co je wyróżnia to brak chemii, dlatego są tak wyjątkowe i chętnie wybierane przez wielu klientów.

Jak powstają siniaki?

Ludzka skóra jest niezwykle delikatna, dlatego zasinienia skóry i krwiaki zdarzają się bardzo często. Co ważne, istnieje grupa osób, która jest niezwykle podatna na siniaki. Powstają one w sytuacji, gdy dochodzi do uszkodzenia drobnych naczyń krwionośnych. Krew przedostaje się do tkanek podskórnych, co sprzyja powstawaniu zasinienia skóry. Warto wiedzieć, że siniaki powstają na skutek mocnego uderzenia czy ucisku. Oczywiście pojawia się ból, a skóra po jakimś czasie staje się ciemnoczerwona czy fioletowa. Dodatkowo siniaki powstają zawsze pod skórą bez naruszenia jej struktury. Pozostają widoczne do momentu, dopóki uszkodzone komórki skórne nie wchłoną się do krwiobiegu. Najczęściej trwa to kilka dni do kilku tygodni. Warto wiedzieć, że istnieją sposoby na szybszą regenerację skóry poprzez stosowanie maści na siniaki i krwiaki. W naszym sklepie z naturalnymi kosmetykami prezentujemy wiele produktów, dzięki którym skóra może znacznie szybciej się zregenerować i wrócić do odpowiedniego wyglądu. W końcu siniaki mogą być wyjątkowo nieestetyczne, dlatego warto posiadać w swoim domu maści na krwiaki i siniaki oparte o naturalne składniki.

Maści na siniaki i krwiaki - jakie rośliny wykazują działanie lecznicze?

W medycynie ludowej już od wieków używano roślin do leczenia ran, obrzęków, krwiaków i siniaków. Wraz z rozwojem techniki wielu ludzi nadal pozostaje wiernym ludowym tradycjom i wybiera ziołowe produkty, które wyróżniają się skutecznością i są w pełni bezpieczne dla zdrowia, w przeciwieństwie do innych chemicznych substancji. Wśród roślin, które często znajdziemy w składzie maści na siniaki, należy wskazać nagietka lekarskiego, arnikę, żywokost lekarski,oczar wirginijski, aloes i wiele innych. Nasze maści na siniaki i krwiaki oparte są o wyciągi roślinne, które dzięki swoim właściwościom, umożliwiają szybkie zmniejszenie dolegliwości bólowych, nieestetycznych zmian, ułatwiając w ten sposób powrót do stanu sprzed urazu. Stosowanie naturalnych kosmetyków pozwala na osiągnięcie wielu korzyści dla skóry i zdrowia. Nie zawierają szkodliwych substancji, nie działają rakotwórczo, a dodatkowo mogą być stosowane przez osoby z alergią. Co ważne, naturalne kosmetyki nie zaburzają gospodarki hormonalnej oraz wyróżniają się ogromną skutecznością. 

Jakie maści na siniaki wybrać?

 

Maści na siniaki dostępne w naszej ofercie to masa różnorodnych produktów, które zachwycają skutecznością i szybkością działania. Polecamy maść nagietkową, która łagodzi skutki mikrouszkodzeń skóry np. siniaki, ukąszenia owadów, zadrapania i pęknięcia naskórka. Działa regenerująco, nawilża skórę, a także uelastycznia naskórek. Wśród innych produktów, warto zwrócić uwagę na maść na siniaki i krwiaki z arniki. Wyciąg z tej rośliny jest ceniony za łatwość przenikania w najgłębsze warstwy skóry, dzięki czemu doskonale regeneruje i odżywia skórę, niwelując widoczność krwiaków i siniaków. Spośród innych naszych produktów ogromną popularnością cieszy się wyciąg z oczaru wirginijskiego. To silny środek o działaniu przeciwzapalnym, przeciwkrwotocznym, ściągającym i przeciwbakteryjnym. Przyśpiesza gojenie się krwotoków, siniaków, ran pożylakowych, a także oparzeń. Oczywiście w naszej ofercie można znaleźć wiele innych produktów o udowodnionej skuteczności. Zapraszamy do zakupów. Jeśli masz pytania, zadzwoń. Chętnie pomożemy.