• Kategorie
  • Szukaj
  • Maski do włosów

Kręcone czy proste, podatne na stylizację, czy zupełnie nieposłuszne, blond, czy fiolet – wszystkie włosy w pewnym wieku potrzebują dodatkowego wsparcia. Najlepiej nadają się do tego kosmetyki naturalne, niezawierające szkodliwych parabenów, plastiku czy silikonów. Roślinne maski do włosów przyczyniają się do widocznej poprawy ich jakości, ale wpływają też na Twoje samopoczucie. Zawarte w nich dobroczynne składniki, witaminy i minerały oddziałują na całe Twoje ciało.Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę, dlatego w naszym sklepie nie znajdziesz toksycznych preparatów, sztucznie poprawiających wygląd włosa. Dajemy Ci produkty pełnowartościowe, których skład jest długo i szczegółowo opracowywany przez najlepszych ekspertów, bazujących na wiedzy naukowców czy badaczy o takich nazwiskach, jak dr Czerniak czy Jerzy Zięba. Postaw na jakość i zdrowie – postaw na dobro, jakie płynie z roślin.

Maski proteinowe do włosów

Wśród wszystkich produktów dostępnych na rynku największą skutecznością odznaczają się maski proteinowe do włosów. W składzie znajdziesz głównie białka roślinne, jeden z podstawowych elementów budulcowych ludzkiego organizmu. Zadaniem regenerujących masek jest widoczna naprawa wszystkich mikrouszkodzeń struktury włosa. Maski do włosów z powodzeniem możesz traktować jak kojący plaster na połamane włosy, zniszczone wiatrem, słońcem czy częstymi koloryzacjami.Wraz z nastaniem cieplejszych miesięcy popularność zyskują z kolei maski nawilżające do włosów. Wysuszone, zaniedbane końcówki często pokazują, w jakim stanie znajdujesz się Ty sama. Odżywczy zastrzyk witamin, minerałów, roślinnych wyciągów i ekstraktów z owoców poprawia wygląd nie tylko samych włosów, sprawiając, że stają się mocne i lśniące. Substancje wnikające w komórki ciała mają wpływ także na wygląd i jakość samej skóry. Witaminowy zastrzyk w postaci masek proteinowych do włosów to zawsze strzał w dziesiątkę. W maskach do włosów znajdziesz największe stężenia substancji aktywnych, dlatego na efekty stosowania kuracji nie musisz długo czekać.

Czy warto stosować maski do włosów?

 

Niezależnie od tego, jakie masz włosy, stosowanie maski do włosów poprawi ich kondycję. Te pochodzące z naszego sklepu, zbudowane od podstaw jedynie na prostych, naturalnych formułach i sprawdzonych recepturach, wpłyną pozytywnie również na wygląd cery, skóry oraz Twoje samopoczucie. Dobre maski nabłyszczają, nawilżają, odbudowują i regenerują – a dzięki temu, że znamy się na przygotowywaniu najlepszych, tanich ofert, możesz wypróbować ich wszystkich.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny