• Kategorie
  • Szukaj
  • Naturalne farby do włosów

Możesz zmieniać swoje stylizacje jak kameleon, nie martwiąc się o kondycję swoich włosów, pod warunkiem, że rozsądnie będziesz wybierać środki koloryzujące. O tym, jak wielką moc mają rośliny, przekonasz się, kiedy zaczniesz stosować naturalne farby do włosów. Nie musisz rezygnować z intensywnych kolorów, ukochanych, ciepłych blondów, głębokich tonów brązów czy oryginalnych, nietypowych czerwieni i fioletów. Zioła w tym wypadku są po Twojej stronie, dając Ci jednocześnie niemal nieograniczone możliwości koloryzacyjne i ochronę struktury włosa. Przekonaj się, że zabawa farbami może być jednocześnie kuracją odżywiającą i regenerującą.

Bezpieczne farby naturalne do włosów

Profesjonalne farby do włosów nie muszą oznaczać zniszczonych, spalonych końcówek i niezdrowego wyglądu. Te najlepsze, wykorzystujące naturalne składniki pochodzenia roślinnego, dbają o Twoje włosy jak dobroczynny kompres. Dzięki temu jednocześnie możesz cieszyć się oryginalną barwą i świetną kondycją swojej fryzury. Jej zdrowy wygląd przekłada się zaś w prostej linii na Twoje samopoczucie i zadowolenie – to najlepsza kombinacja, o jaką możesz się postarać dla siebie.

Farby naturalne do włosów są w pełni bezpieczne, nie wywołują podrażnień ani alergii, ponieważ nie zawierają toksycznych środków, jak amoniak, parabeny, nadtlenek wodoru czy nikiel. W ich miejsce producenci umieszczają to, co najlepsze w ziołach – cenne składniki mineralne, witaminy oraz wyciągi. Wśród popularnych substancji wykorzystywanych do koloryzacji trzeba wymienić hennę, indygo oraz sennę w różnych proporcjach i kombinacjach. To dzięki ich dodatkowi do naturalnych farb do włosów możemy mówić o różnej tonacji i nasyceniu poszczególnych barw.

Zalety stosowania profesjonalnych farb do włosów

Zmień swoje dotychczasowe przyzwyczajenia i zacznij stosować naturalne, a jednocześnie w pełni profesjonalne farby do włosów. Zawarte w nich lecznicze wyciągi z aloesu, rozmarynu, oczaru wirginijskiego, łupiny włoskiego orzecha, chinowca czy białej brzozy doskonale wpłyną na strukturę włosa. Nie dość, że otrzymasz niebanalny kolor, to jeszcze poprawisz kondycję włosa, nadasz mu objętości i blasku.Na naszą ofertę składa się bardzo szeroka lista propozycji roślinnych farb naturalnych do włosów. Wszystkie pochodzą od sprawdzonych producentów i opierają się na dokładnie przemyślanych formułach. Są bezpieczne i niedrogie. Pozwolą Ci przemienić na chwilę własną łazienkę w prywatny salon piękności.