• Kategorie
  • Szukaj
  • Pasty do zębów

Dbanie o piękne, lśniące i mocne zęby to nie tylko kwestia zdrowia. Uśmiech często decyduje o naszym samopoczuciu, pewności siebie, a nawet sukcesach, które osiągamy. Wybór dobrej pasty do zębów to kluczowa kwestia – szczególnie dla osób cierpiących na nadwrażliwość.Profesjonalne preparaty do czyszczenia zębów powinny zawierać jedynie sprawdzone, delikatne, naturalne substancje myjące. Te oparte na pewnych recepturach i cennych właściwościach roślin są najbezpieczniejsze w stosowaniu. Najlepsza pasta do zębów będzie jednocześnie skuteczna i delikatna.

Pasty do zębów dla dzieci

Dzieci trzeba uczyć dobrych nawyków od samego początku. Mycie zębów staje się dla maluchów fantastyczną przygodą, jeśli w trudnej nauce dbania o higienę jamy ustnej zostanie wykorzystana odpowiednia pasta do zębów dla dzieci. Wersje dla najmłodszych kuszą nie tylko kolorowym opakowaniem. Znacznie ważniejsze jest wnętrze tubek – zawarte w nich naturalne wyciągi i substancje czyszczące łagodnie pielęgnują pierwsze ząbki, dbają o świeży oddech i smakowicie pachną. Ekologiczne pasty do zębów dla dzieci zawierają bardzo często owocowe ekstrakty, które łagodnie usuwają nalot, nie powodując zarysowań szkliwa.

Pasty do zębów wrażliwych

W grupie najczęściej poszukiwanych preparatów do higieny jamy ustnej znajdują się pasty do zębów wrażliwych. Osobom o specjalnych potrzebach rekomendujemy preparaty zawierające jak najwięcej składników czysto roślinnych. Ziołowe wyciągi skutecznie niwelują przykre dolegliwości, a esencje z owoców działają dobroczynnie na szkliwo. Dodatek owoców goji działa przeciwutleniająco, żeń-szeń – przeciwzapalnie, a nasiona pozyskiwane z czerwonych winogron samoczynnie wzmacniają osłabione dziąsła.

Jaka jest najlepsza pasta do zębów?

Dla każdego najlepsza pasta do zębów będzie oznaczać coś innego. Jedni poszukują w ekstraktach z ziół i naszych naturalnych kosmetykach pielęgnacyjnych preparatów na próchnicę, inni – na wzmocnienie krwawiących dziąseł. Dla jeszcze innych ważniejsze będą kwestie estetyczne – ci będą poszukiwać past wybielających.W naszej ofercie każdy znajdzie najlepszą pastę do zębów dla siebie. Staramy się, aby wśród proponowanych produktów znalazły się wszystkie te, które zawierają jedynie bezpieczne składniki w stu procentach pochodzące z natury – wyciągi, kompozycje czy dodatki. Wierzymy, że ziołolecznictwo ma swoją moc. Rewelacyjne efekty tych kuracji obserwujemy każdego dnia - na sobie.