• Kategorie
  • Szukaj
  • Serum na porost włosów

Kobiety w każdym wieku kochają zmieniać fryzury – podcinać, cieniować, farbować, bawić się stylizacjami i modnymi nowościami. Włosy jednak przy takich eksperymentach potrzebują fachowego wsparcia - naturalnych kosmetyków, które pomogą im w powrocie do dobrej formy. Serum na porost włosów sprawdzi się zawsze wtedy, kiedy Twoje włosy wysyłają alarm S.O.S. Na osłabione, rozdwojone końcówki działają jak najlepszy kompres.Stosowanie roślinnych, w pełni bezpiecznych i zawsze skutecznych preparatów wspomagających wzrost włosów pozwala też spełniać marzenia. Jeśli zawsze pragnęłaś cieszyć się kobiecymi, sięgającymi do pasa włosami, ale Twoje sięgały ledwo do ramion, to będzie dla Ciebie prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Kiedy i jak działa serum - porost włosów?

Z serum na porost włosów możesz korzystać, kiedy chcesz wzmocnić zniszczone włosy i pomóc im się zregenerować. Możesz również wykorzystać ten kosmetyk, aby zapuścić włosy na wymarzoną długość. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby takie specyfiki stosować, kiedy obserwujesz u siebie wzmożone wypadanie włosów – zawarte w stu procentach naturalnych produktach substancje znakomicie oddziałują na najbardziej osłabione miejsca.Serum - porost włosów to kopalnia dokładnie wyselekcjonowanych i dopasowanych pod względem właściwości aktywnych roślin i substancji, pozytywnie wpływających na kondycję oraz szybkość wzrostu włosa. Receptury, na jakich bazuje ich produkcja, to stare formuły znakomitych zielarzy, uwspółcześnione i dopasowane do potrzeb nowoczesnych kobiet. Składniki zawarte w serum wnikają głęboko w strukturę włosa, w cebulki oraz w samą skórę, działając od środka i pobudzając materię do szybszego wzrostu, przedłużając fazę anagenową włosa – pierwszy z trzech etapów jego cyklu życia.

Co znajdziesz w serum na porost włosów?

Składniki naturalne, z których starannie przygotowywane jest każde dostępne u nas serum - porost włosów, są w pełni bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry. Wśród najchętniej wykorzystywanych wyciągów i ekstraktów wymienia się regenerujący i przeciwdziałający wypadaniu włosów żeń-szeń, działający podobnie łopian czy pokrzywę. W składzie serum na porost włosów nie może też zabraknąć czynników pielęgnujących i kojących, jak łopian, prawoślaz, melisa, ostra papryka, kotki brzozowe czy cytryniec chiński. W zależności od producenta lista ta uzupełniana jest autorskimi pomysłami – świat roślin jest pod tym względem bardzo łaskawy – oferuje znacznie więcej, niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.