• Kategorie
  • Szukaj
  • Zioła na pasożyty

 

Często żyjemy w nieświadomości, jak wiele chorób/schorzeń, z którymi się borykamy, ma swój początek w zakażeniu pasożytami. Tam, gdzie sama ostrożność jest niewystarczająca, warto wprowadzić niekonwencjonalne metody radzenia sobie z problemem, jak na przykład zioła na pasożyty.

Roślinne kuracje są na tyle skuteczne, że często nie wymagają wprowadzenia dodatkowych środków farmakologicznych. To szczególnie istotne, jeśli celem jest jedynie profilaktyka. Stosowanie mieszanek ziół na pasożyty jest w stu procentach bezpieczne i nie powoduje skutków ubocznych. Choćby z tego powodu warto sięgnąć po nie, nawet jeśli żadne objawy nie wskazują na obecność w ciele obcych organizmów.

Skuteczne zioła na usunięcie pasożytów z organizmu

Postępowanie profilaktyczne w tym wypadku zakłada przede wszystkim usunięciu niechcianych lokatorów z własnego organizmu. Wiele osób stosujących regularnie mieszanki ziół na pasożyty przyznaje, że pomagają one nie tylko w tej jednej kwestii. Regularne picie naparów z konkretnych roślin usprawnia pracę układu pokarmowego, łagodnie reguluje wypróżnienia, minimalizuje wystąpienie zatwardzeń, ale też przeciwdziała uporczywemu kaszlowi czy alergii.

W grupie ziół zwalczających pasożyty znalazły się: czarnuszka, w tym olej z tej rośliny, orzech włoski oraz bylica piołun. Substancją czynną, odpowiadającą za usunięcie pasożytów z organizmu, jest tujon. Można go znaleźć również we wrotyczu pospolitym. W tworzonych specjalnych kompozycjach herbat znajduje się też koper ogrodowy, macierzanka, szałwia czy ziele tymianku.

Największym powodzeniem cieszą się zestawienia kilku składników w odpowiednich proporcjach. Dzięki temu spektrum działania ziołowych specyfików jest znacznie szersze i może dać lepsze rezultaty.

Bogaty wybór ziół o szerokim spektrum działania

W naszym sklepie dbamy o najwyższą jakość produktów oraz ich jak największą przydatność. Dlatego wśród propozycji znalazły się całe kompozycje ziół na pasożyty w organizmie. To optymalne zestawienie najskuteczniejszych roślin w odpowiednio przygotowanych proporcjach. W składzie można znaleźć m.in. tymianek, oman, kłącze tataraku, miętę pieprzową, liście orzecha włoskiego, piołun, hyzop lekarski, koper włoski, krwawnik, nasiona komosy białej, nasiona dzikiej marchwi, czy szyszki chmielu oraz sok z rzepy.

W przypadku tych produktów należy ściśle przestrzegać dozwolonej, dziennej ilości naparów do spożycia.

Zobacz również

Zioła na trawienie Zioła na nerki Zioła na trzustkę